ייעוץ

ייעוץ

ייעוץ ברכישת נכסים מסחריים (מניבים/לשימוש עצמי):
בייעוץ לרכישת נכס מניב אנו מנתחים את העסקה מבחינת איכות הנכס ומיקומו, רמות הביקוש לנכס מסוג זה במיקומים שונים, טיב החברה השוכרת ומה התחרות לנכס, התשואה המידית והעתידית הפוטנציאלית, מצב השוק באותו זמן, האם יש צפי לשינוי במחיר לרכישה ולהשכרה וכן הלאה.
בשנים האחרונות ליווה משרדנו עסקאות מניבות רבות, ובהן מכירת חלק ממגדל החשמונאים לחברת ריט 1, מכירת שלוש קומות משרדים לקרן סלע קפיטל, מכירת מחצית מבניין ברמת החייל לריט 1, מכירת כ – 4,500 מ"ר לחברת אלעד מערכות בפרויקט CU ברמת החייל, מכירת קומת משרדים ללקוחות פרטיים בפרויקט זה, מכירת בניין דן בהרצליה ועסקאות נוספות.

ייעוץ במעבר משרדים

במעבר משרדים ואיתור משרד חדש, ראשית אנו מבררים את צרכי הלקוח. תוך בחינת החלופות הרלבנטיות עבור הלקוח, ניתוח נגישות לעובדים, ניצולת שטחים ספציפית ללקוח (לפי שיטת העבודה הקיימת- חדרים/ open space), מחירי שכירות בנכסים השונים, ניהול מו”מ מול בעלי הנכס, בדיקת תעריפי ארנונה וחניות (כמות ומחיר) וכן הלאה.
כמו כן, אנו יודעים לספק את החבילה המלאה, הכוללת אדריכל המתמחה בתכנון משרדים, מנהל ומפקח פרויקט, יועצים וחברת ביצוע, וכן עורכי דין המתמחים בחוזי שכירות של משרדים.
בשנים האחרונות ייעץ משרדנו בעסקת דש מיטב במגדל צ’מפיון, בעסקת רבניו היטס ברמה”ח וכן בעסקאות נוספות.
שיטת העבודה בדרך של ייעוץ שונה מההתנהלות בעסקת תיווך “רגילה”, והיא תימסר בפגישה איתנו.

ייעוץ ושיווק ליזמים המתכננים להקים פרויקטים של משרדים.
הנסיון והפעילות הענפה וארוכת השנים שלנו בתחום המשרדים מאפשרת לנו להבין את נקודות הממשק בין היזם המבקש לשווק את הפרויקט שלו ללקוחת הפוטנציאליים: מה המטראז’ המיטבי לשיווק (מכירה והשכרה), מהו פרופיל השוכרים/רוכשים – האם מדובר במגדל המיועד למשתמשים או למשקיעים, האם יש טעם בשיווק לשטחים קטנים, מה תהיה עלות הקמפיין השיווקי, כיצד לבחור חברת פרסום ואיפה הכי כדאי לפרסם וכן הלאה.
בייזום פרויקט משרדים מושקע הון רב ותמיד יש סיכון כלשהו ליזם. לשיווק טוב ומדויק יש משמעות לא פחות מגדולה מאד.
בשנים האחרונות שיווקנו את מגדלי אור ברמת החייל, פרויקט משרדים למכירה בחולון (B-PARK), את פרויקט CU וכן קומת משרדים למכירה לשטחים קטנים באותו פרויקט. כמו כן שיווקנו בבלעדיות את בית המשרדים של קבוצת דלק בהרצליה.

יצירת

קשר