מחסנים להשכרה בפתח תקווה

הביקוש למחסנים להשכרה בפתח תקווה (קריית מטלון, קריית אריה וסגולה), גבר מאד בחמש השנים האחרונות, היות ונכסים רבים ששימשו עד לא מזמן כמחסנים ובתי מלאכה, מתחילים לעבור הסבה לפרויקטים של משרדים, וכך קטן ההיצע. לחברתנו מספר מתחמי לוגיסטיקה להשכרה בפתח תקווה. המתחמים כוללים רחבת פריקה וטעינה רחבה, חלקם עם משווי גובה, עומס רצפה של 2 טון לפחות, ותקרה בגובה של 4 – 7.5 מטר, הנחשבת לנדירה באזור זה. המחסנים להשכרה חדשים, מאובזרים היטב ומוכנים לאכלוס.

ניתן לשכור 2,000 – 6,000 מ”ר בכל אחד מהמיקומים.

פתח תקוה ממוקמת במרכז הארץ, עם נגישות טובה לכל הצירים המרכזיים, ויכולה לקצר מרחקים עבור לקוחות המבקשים להישאר במרכז הארץ. בעתיד הקרוב תגיע הרכבת הקלה לציר ז’בוטינסקי ולדרך אם המושבות, ויכולה להקל מאד על ארגונים וחברות המעוניינים לגייס ולהעסיק עובדים מחוץ לאזור.  

אנו משווקים מחסן לוגיסטי להשכרה בגודל של 3,000 – 6,000 מ”ר בקריית אריה, עם תקרה גבוהה, מיזוג וספרינקלרים, רחבת פריקה וטעינה פרטית למשאיות ועומס רצפה של 2 טון ויותר. ניתן לשכור גם חניות רבות במתחם, ויש אבטחה ושמירה 24 שעות ביממה. מחסן זה יושכר במחיר של 55 ₪ למ”ר.

מחסן נוסף להשכרה בקריית אריה, בגודל של 1,800 מ”ר, ממוקם במבנה חדש, עם רחבת פריקה וטעינה גדולה המתאימה למשאיות גדולות וכן לחברות שליחויות. גם למחסן זה עומס רצפה של 2 טון, אך גובה התקרה בו הוא 4 מטר. המחיר למ”ר בנכס זה הוא 45 ₪, צמודות לו חניות רבות ויש רחבת פריקה וטעינה גדולה ומרווחת.

בשני המתחמים ניתן לשכור משרדים צמודים וברמה גבוהה.

באזור סגולה אנו משווקים מבנה מחסנים ולוגיסטיקה למכירה. המחירים הינם סביב ה – 8,500 ₪ למ”ר, והמקום יהיה מוכן לכניסה בתוך 40 חודש מהיום. גובה התקרה יהיה 6-8 מטר ויהיו רמפות פריקה וטעינה למשאיות כבדות.

אזור סגולה, בניגוד לקריית מטלון וקריית אריה, מהווה מרכז פעיל של חברות עם פעילות לוגיסטית או תעשייתית. ניתן למצוא באזור מספר (מועט) של מבני משרדים ברמה גבוהה, אך בכללותו הוא מושך פחות משרדים ויותר לוגיסטיקה. כיום כמעט ולא ניתן לאתר מחסנים לוגיסטיים חדשים בקריית מטלון ובקריית אריה, כך שהברירה היא לשכור או לרכוש מחסנים במבנים וותיקים או לחילופין לעבור לאזור סגולה או לצאת מהאזור.

מחסנים להשכרה בקריית מטלון וקריית אריה נעים בסביבות מחיר של 40-45 ₪ למ”ר, ומחסנים להשכרה באזור סגולה נעים בסביבות מחיר זהות, אך בדר”כ הם יותר פונקציונאליים: יש רחבות פריקה וטעינה גדולות יותר והתקרה גבוהה יותר. מעבר לנגישות המעולה של פתח תקווה, חברות וארגונים השוכרים או רוכשים מבנים לוגיסטיים או מרכזי הפצה בפתח תקווה, ייהנו מקירבה למסעדות ובתי קפה, ובעתיד הקרוב – לרכבת הקלה.

האזור נגיש מאד, קרוב מאד לכביש 5 וכביש 6, ומאד נח לעבודה. 

השכרת מחסנים ומבני תעשיה באמצעות חברת מעוף

חברתנו מעוף נדל”ן בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בייעוץ, תיווך ושיווק נדל”ן עסקי ומניב. אם אתם מחפשים מחסנים להשכרה בפתח תקווה, אזור סגולה ובמרכז הארץ בכלל, הצוות המנוסה שלנו יוכל לעזור לכם לאתר את המבנה המתאים ביותר לצרכים ולמטרות שלכם.

מוזמנים ליצור איתנו קשר בשביל להתניע את התהליך בטלפון – 03-6912691

מוזמנים לעיין גם במחסנים להשכרה במרכז >>

חזרה לשיווק פרויקטים