משרדים להשכרה בבני ברק

משרדים להשכרה בבני ברק

בני ברק מרכזת בשנים האחרונות היקף גדול של משרדים ומהווה אלטרנטיבה ראויה לשוק המשרדים בתל אביב ובמתחם הבורסה. את המתחם "פתחה" קבוצת ב.ס.ר בשנת 2005 עם הקמתם של מגדלי ב.ס.ר 1 ו – 2, ובתמיכת עיריית בני ברק ובעידודה הוכשר אזור התעשייה הישן והפך למתחם משרדים משגשג בתוך פחות מ – 15 שנה. שוק המשרדים להשכרה בבני ברק כולל את מגדלי קבוצות הרכישה כדוגמת בסר 1 – 4, כאשר בסר 3 ובסר 4 חדשים יחסית, את מגדל צ'מפיון של קבוצת אלייד, מגדל V-TOWER וקונקורד, בית נועה ומגדל בר כוכבא, ובקרוב את מגדל הכשרת היישוב, A-TOWER וכן פרויקטים נוספים הנבנים בימים אלו על רחוב ששת הימים.

המתחם מכונה גם “מתחם בסר”. מתחם המשרדים להשכרה בבני ברק גדל בשנים האחרונות ולמעשה הוא משתרע מציר ז’בוטינסקי (מגדל הכשרת היישוב) ועד לציר רחוב ששת הימים. המתחם כולו עתיד ליהנות מנגישות טובה לרכבת הקלה על ציר ז’בוטינסקי, מה שלהערכתנו יגדיל את הביקושים למשרדים באזור.

נקודת חוזקה חשובה שיש למתחם, היא במגוון המשרדים שבו: החל ממשרדים בבניינים הקטנים והוותיקים במחירים של 55-65 ₪ למ”ר כולל התאמות, ועד למשרדים להשכרה במחירים של 75-95 ₪ למ”ר כולל התאמות במגדלים המודרניים. כמובן שיחס הברוטו נטו כמו גם דמי הניהול גבוהים יותר במגדלים.

ללקוחות וחברות המחפשים משרדים להשכרה בבני ברק בהיקף גדול, יש אופציות מצומצמות יחסית מבחינת המגדלים, אך האופציות הקיימות איכותיות ביותר ומהוות חלופה ראויה בהחלט למגדלי המשרדים המפוארים של ת”א ורמת גן. יחד עם זאת, למחפשים משרדים בהיקף של עשרות ומאות מ”ר יש מגוון כמעט אינסופי במתחם, היות ומרבית המגדלים נבנו כקבוצות רכישה ויזמיות, ובכל מגדל מספר רב של בעלים, ועל כן המגוון רב.

כמו כן, יש כיום מספר מתחמים של חדרי משרד איכותיים במגדלים, ללקוחות המבקשים חדר שקט שלא במתחם חללים משותפים. ניתן לשכור חדרים או לרכשם. מחירי המכירה של חדרי משרד במגדלים במתחם בסר נעים סביב ה – 18 אלף ₪ למ”ר וצפונה, תלוי במגדל ובמיקום החדר במתחם.

יש כיום היצע איכותי של משרדים לרכישה ולהשכרה בבני ברק, ואנו נשמח לעמוד לרשותכם באיתור משרד להשכרה או לרכישה במתחם.

*גילוי נאות: חברתנו משווקת את מתחם הקומה ה – 19 במגדל בסר 2, להלן קישור לעמוד באתר שלנו: לחצו כאן

השכרת משרדים בעזרת חברת מעוף

חברתנו בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בייעוץ, תיווך ושיווק נדל”ן מסחרי ומניב. אם אתם מחפשים משרדים להשכרה בבני ברק, הצוות המנוסה שלנו יוכל לעזור לכם לאתר את המשרד המתאים ביותר לצרכים ולמטרות שלכם.
מוזמנים ליצור איתנו קשר בשביל להתניע את התהליך בטלפון – 03-6912691

ראו גם: משרדים להשכרה בפתח תקווה | משרדים להשכרה בתל אביב

יצירת

קשר