משרדים להשכרה בהרצליה פיתוח

משרדים להשכרה בהרצליה פיתוח

מתחם המשרדים להשכרה בהרצליה הוא אחד ממתחמי המשרדים הוותיקים בישראל, לצד מתחמי המשרדים האחרים בישראל. למעשה, ניתן לומר כי הרצליה ופתח תקווה היו הערים הראשונות מחוץ לתל אביב, בהן הוקמו בנייני משרדים ומתחמי עסקים. מתחילתו, הונע שוק המשרדים להשכרה בהרצליה על ידי תעשיית ההיי טק. כבר בשנות ה–80 התיישבו בהרצליה מספר חברות משמעותיות. מתחם גב ים ברחוב המדע היה מושכר בשנות ה–80 לחברת סאייטקס, שמאוחר יותר נמכרה לקודאק.

בשדרות אבא אבן ומדינת היהודים היו משרדים כבר בשנות ה-80 וה–90, ובתחילת שנות ה–2000 הוקמו מתחם גב ים ומתחם עזריאלי ברחובות שנקר ומשכית בהתאמה. באמצע שנות ה–2000 הוקם מתחם מגדלי אקרשטיין ומתחם הסדנאות ובית אמפא ובהמשך פרויקטים רבים נוספים.

חברות היי טק בינלאומיות רבות קבעו את מושבן במתחם: מייקרוסופט ברחוב שנקר (עברו לאחרונה לבניי חדש שהוקם עבורם בדרום “החדש” של אזור התעשיה), אפל במשכית, EMCומדטרוניק ברחוב המדע, פלייטיקה ברחוב החושלים וכן הלאה.

גם קרנות הון סיכון התאהבו באווירה ההיי טקית של המקום ונהנות מהקרבה לחברות סטארט אפ וחברות טכנולוגיה היושבות במקום שברבות מהן משקיעות הקרנות. ניתן לומר שישנה השפעה חיובית של שכונת היוקרה של הרצליה פיתוח על אזור המשרדים: מייסדי החברות והמשקיעים המתגוררים בהרצליה פיתוח מעדיפים לעבוד ליד הבית, ולאזור המשרדים יש הילה של יוקרה.

מתחמי המשרדים להשכרה הבולטים בהרצליה פיתוח הם: מתחמי שנקר עם הכולל את בנייני גב ים, רוגובין ואחרים, מתחם המדע ברובו בבעלות גב ים , SEA VIEW  ברחוב החושלים פינת הסדנאות, מתחם מגדלי אקרשטיין, מתחם עזריאלי הרצליה על הרחובות משכית ומדינת היהודים, ומתחם המשרדים של חברת אמפא וריט1ברחוב ספיר.

בנוסף ישנם בנייני בוטיק ומגוון בנייני משרדים וותיקים יותר. ניתן לשכור משרדים בהרצליה בטווח רחב של מחירים הלך מכ-60 ₪ למ”ר בבניינים הוותיקים יותר ועד ל 120 ₪ בפרויקטים החדשים.

מעבר לטווח המחירים הרחב, יש שפע של מסעדות ובתי קפה באזור משולבים בחנויות ובאולמות תצוגה יוקרתיים, ובשעת הצהריים נדמה המקום לשוק אוכל אלגנטי, בו מרבית הסועדים הם עובדי חברות היי טק מהאזור.

באזור התעשיה פועלים כבר 3 בתי מלון, והוא בולט בשפע אולמות תצוגה של כל צמרת תעשיית הרכב והמטבחים על מוצריהם.

עד לתחילת הקורונה עמדו אחוזי התפוסה בהרצליה פיתוח על למעלה מ – 95% מזה שנים רבות, אך מתחילת הקורונה התפנו שטחים ואנו מעריכים כי אחזוי התפוסה כיום נמוכים מעט מ 90%.

צריך לזכור כי בסופו של יום, אזור המשרדים של הרצליה פיתוח אינו גדול כל כך, והמלאי האיכותי די מצומצם רוב הזמן.

המיקום של הרצליה פיתוח צפונית לתל אביב, מקל מאד על עובדים המגיעים מאזור השרון, שכן אלו אינם צריכים להיכנס בכל בוקר לתל אביב הצפופה.

הרכבת שתעבור בסמוך לאזור בעוד כחמש שנים (בשדרות ירושלים), תהווה game changer משמעותי, שכן היא תאפשר גם לעובדים מדרום להרצליה להגיע לאזור בנוחות. גם היום ישנה תחנת רכבת באזור, אך נדרש למעלה מרבע שעה כדי להגיע ממנה למשרד. כביש 531 אמנם שיפר את הנגישות של האזור לעובדים המגיעים ממזרח השרון, אך עדיין יש פקקים רבים בבוקר.

מעוף יועצי נדל”ן משווקת מספר פרויקטים של משרדים להשכרה בהרצליה פיתוח, וכן משרדים בבנייני בוטיק באזור. אנו מכירים את היזמים, את מחירי השכירות, איכות הבניה של היזמים השונים, כמו גם את גבולות המחיר, היתרונות והחסרונות של המבנים השונים ואופי הדיירים בהם. אנחנו נדע להתאים עבורכם את המשרד הנכון להשכרה בהרצליה פיתוח.

מעוף יועצי נדל”ן קיימת למעלה מ–20 שנה, ומתמחה בליווי חברות משלב איתור הנכס, דרך שלב המו”מ ועד המעבר לנכס.

נשמח לעמוד לשירותכם.

ליצירת קשר:

אליאב – 054-5333528

אסף 054-5333523

יצירת

קשר