משרדים להשכרה בפתח תקווה

משרדים להשכרה בפתח תקווה

שוק המשרדים להשכרה בפתח תקווה פורח בשנים האחרונות, במיוחד בקריית אריה ובקריית מטלון. בעוד שבקריית אריה הוקמו פרויקטים בבעלות אחת, כגון אינטרגרין 1-3, בית לקסוס, בית המרטון פארק עופר ב' ואמות פלטינום, הרי שבקריית מטלון הדגש הוא על קבוצות רכישה, בהובלת קבוצת ב.ס.ר וגלובל טאואר, הבונות על צומת הרחובות יצחק רבין וז'בוטינסקי, בקרבת תחנת הרכבת הקלה העתידית. בפרויקטים אלו נמכרו בשלוש השנים האחרונות למעלה מ – 250 אלף מ"ר, כולם למשקיעים ולמשתמשי קצה.

קריית מטלון, ובמיוחד הפרויקטים הנבנים בקרבת ציר ז’בוטינסקי, נהנים מקרבה עתידית לרכבת הקלה, שעומדת להיות סוג של “game changer” בעתיד הקרוב, וכן מנגישות לציר ז’בוטינסקי ולבתי אוכל ומסעדות רבים.

בנוסף לפרויקטים של ב.ס.ר וגלובל טאואר, נבנה בימים אלו פרויקט חוגי ONE, על רחובות המגשימים והשילוח, מרחק של שתי דקות הליכה מתחנת הרכבת הקלה וקרוב ליציאה לכביש 4. חוגי ONE הינו מגדל משרדים בבעלות אחת, דבר המאפשר לשכור שטחי משרדים גדולים, כמעט ללא מגבלה, מבעלים אחד ובניהול אחד. המגדל יושלם במחצית השנייה של 2021 ונבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

משרדים להשכרה בפתח תקווה

משרדים להשכרה בפתח תקווה

מיקום המשרד

כאשר מחפשים משרדים להשכרה בפתח תקווה, יש לתת דגש על נושא ההסעדה (מסעדות ובתי קפה קרובים), הקרוב ללבם של עובדים רבים, כיוון שבחלק מהפרויקטים היצע המסעדות ובתי האוכל מצומצם למדי.  כמו כן צריך לשים לב לנושא הנגישות וכמובן לנושא הגמישות בשכירת שטחים – האם ניתן לשכור שטח גדול ברצף מבעלים אחד? האם יש מקום להתרחב בעתיד? וכו’.
קריית אריה נגישה לרכב, ובחלק ממנה קרובה לרכבת של האצטדיון, אך אינה קרובה מספיק לרכבת הקלה על ציר ז’בוטינסקי (למעט הפרויקטים ברחוב שמשון ומשה דיין). בשנים הקרובות, לאחר השלמת הפרויקטים של חוגי ONE, ב.ס.ר וגלובל טאואר, היצע המשרדים להשכרה בפתח תקווה יגדל משמעותית, כאשר הפרויקטים החדשים יציעו, מלבד נגישות טובה, גם שירותים נוספים כדוגמת חדר כושר, מרכז כנסים, שפע של בתי אוכל ועוד.

כמו כן, מדובר במגדלי משרדים בני עשרים קומות ומעלה, מוצר שאנו קיים כיום באזור, למעט מגדל אמות פלטינום.

נשמח לעמוד לשירותכם באיתור משרד להשכרה או לרכישה בפתח תקווה.

* גילוי נאות: חברתנו משווקת, בשיתוף עם פסגות יועצי נדל”ן, את מגדל חוגי ONE 

השכרת משרדים בעזרת חברת מעוף

חברתנו בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בייעוץ, תיווך ושיווק נדל”ן עסקי ומניב. אם אתם מחפשים משרדים להשכרה בפתח תקווה, הצוות המנוסה שלנו יוכל לעזור לכם לאתר את המשרד המתאים ביותר לצרכים ולמטרות שלכם.
מוזמנים ליצור איתנו קשר בשביל להתניע את התהליך בטלפון – 03-6912691

יצירת

קשר