משרדים להשכרה ברחובות

משרדים להשכרה ברחובות

רחובות נחלקת לשני אזורי עסקים עיקריים – פארק המדע ופארק הורביץ. פארק המדע סמוך למעשה לפארק תמר בנס ציונה. בפארק המדע ניתן למצוא את אפלייד מטריאלס, אלביט מערכות ועוד חברות רבות, בעוד שבצד הרחוב המשוייך לנס ציונה יושבות חברות כגון סטרטסיס, HP ועוד. פארק הורביץ הקרוב לשכונת רחובות ההולנדית, מאכלס את מכללת פרס, את בית CENTRO ועוד מספר בנייני משרדים שנבנו בעשור האחרון על ידי קבוצות רכישה (במיוחד חברת HI).
בימים אלו הולך ונשלם פרויקט K-CENTER, הממוקם במרכז פארק הורביץ. הפרויקט בהיקף של 8,500 מ"ר כולל קומת מסחר ו 7 קומות משרדים, נבנה בסטנדרט הגבוה ביותר עם קירות מסך מכל צדדיו ונוף פתוח לשדות.

פארק הורביץ או פארק תמר

חיפוש משרדים להשכרה ברחובות יתמקד בפארק המדע ופארק הורביץ וכמובן שגם בפארק תמר בנס ציונה. פארק המדע ופארק תמר הם הוותיקים יותר ונהנים מנגישות לרכבת (ממוקמת בפארק המדע). יחד עם זאת, פארק הורביץ שקט יותר, יש בו שפע של חניה (אלמנט שחסר בפארק המדע),

וניתן למצוא בו שטחים החל מ – 100-150 מ”ר בבניינים חדישים ואיכותיים ונוף פתוח, כאשר מחירי השכירות והחניות בו מעט נמוכים יותר מפארק המדע.

חברות טכנולוגיה וביוטכנולוגיה, הדפסת תלת מימד ומשרדי עורכי דין

מאז ומעולם הייתה רחובות מוקד לפיתוחים רפואיים וטכנולוגיים, וזאת בזכות מכון וייצמן הממוקם בה משנת 1934. גם תעשיית הדפוס הדיגיטלי הקימה בה את מרכזה, כאשר חברת אינדיגו קבעה במקום את מושבה, ולימים HP רכשה אותה. גם חברת סטרסטיס, מהחלוצות בתחום הדפסת תלת מימד ממוקמת ברחובות והחברות LANDA LABS, אפלייד מטריאלס וחברות ביוטכנולוגיה רבות.

בשנים האחרונות החלו משרדי עורכי דין ורואי חשבון מרחובות – נס ציונה והסביבה, לצד בעלי מקצועות חופשיים, לאכלס את בנייני המשרדים בפארק המדע ופארק הורביץ.

התאמת המשרד לעסק

יש מגוון של משרדים להשכרה ברחובות, והמפתח לעסקת נדל”ן מוצלחת טמון בהתאמה בין העסק או החברה למשרד, לבניין ולאזור המתאים לה. לשם כך יש לאפיין את צורכי העסק ולבדוק את קטלוג הנכסים הקיימים. משרדים שונים נבדלים האחד מהשני בפרמטרים כגון שטח וניצולת שטחים, כמות חדרים, כמות חניות, גובה התקרה, מחיר השכירות, תעריף הארנונה – ועוד. לחלקם יש חדר ישיבות ו/או אופן ספייס, ולחלקם אין. בהתאם לכמות העובדים של החברה, הצרכים הפונקציונאליים שלה, ההעדפות של בעליה, אופי העבודה וההתנהלות שלה בשגרה והמיקום הגיאוגרפי האידיאלי עבורה, ניתן לזווג לה את המשרד המתאים ביותר.

חברת מעוף עוסקת בייעוץ, תיווך ושיווק נדל”ן כבר למעלה משני עשורים, בדגש על משרדים למכירה ולהשכרה ונדל”ן מסחרי ומניב – ותוכל לעזור גם לכם למצוא משרדים להשכרה ברחובות ובמיקומים נוספים בישראל. כשמדובר במעבר למשרדים ואיתור משרד חדש, אנו מנתחים את כל האופציות הרלוונטיות ללקוח בצורה שכלתנית ודואגים ליצירת התאמה מדויקת ככל האפשר.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר לקביעת פגישת ייעוץ: 03-6912691

ראו גם: משרדים להשכרה בפתח תקווה | משרדים להשכרה בתל אביב

יצירת

קשר