משרדים להשכרה ברמת החייל

משרדים להשכרה ברמת החייל

אזור המשרדים של רמת החייל נחשב מזה שנים רבות למתחם ההייטק והמקצועות החופשיים של צפון תל אביב ולאחד המתחמים המבוקשים ביותר לעבודה בגוש דן. הסיבה לכך נעוצה בראש ובראשונה באווירה שיש במתחם, על מתחמי המזון ובתי הקפה שלו והפרויקטים הנעימים והחדישים, ושנית במיקום שמתאים לרבים מתושבי תל אביב והשרון.
סיבה נוספת להיות המתחם מבוקש, היא היצע המשרדים האיכותיים שבו והמגוון: במתחם ניתן לשכור משרדים בפרויקטים חדישים כגון CU, מגדלי אור וכו', וכן בבניינים קטנים של ארבע-שבע קומות.

מגוון המשרדים להשכרה ברמת החייל מאפשר לכל שוכר למצוא את מבוקשו: החל מחברות המעוניינות באלפי מ”ר ויכולות לשכור משרדים באזור או בקריית עתידים הסמוכה, וכלה בחברות המעוניינות בבניינים עם דמי ניהול, יחס ברוטו נטו ומחיר שכירות נמוכים יחסית.

יש לציין כי אזור המשרדים ברמת החייל מורכב למעשה מארבעה רחובות: ראול וולנברג, הברזל, הארד והנחושת, כך שהאזור לא גדול ומשדר אינטימיות.

ניתן להבחין כי ב – 15 השנים האחרונות הולך המתחם וצובר תאוצה: החל ממגדלי אור שהושלמו בשנת 2007, עבור למגדל העוגן, ועד לפרויקטים בברזל 15, הברזל 30, וכמובן לפרויקט המרכזי כיום – CU.

בימים אלו נבנה פרויקט חדש של משרדים, בהיקף של 17 אלף מ”ר. פרויקט זה נבנה להשכרה בלבד ונשמח להציגו בפניכם. פרויקט משרדים זה נבנה ברמה הגבוהה ביותר, ועתיד להתאכלס בתחילת 2021.

הודות למעבר של בית החולים אסותא לרמת החייל לפני מספר שנים, החל גל של רופאים להגיע לאזור והוקמו שלושה בתי רופאים: בניין MDC הנחשב לבית משרדים/מרפאות ברמה הגבוהה ביותר, בית הרופאים ברחוב הברזל ששווק כקבוצת רכישה, ובית רופאים ברחוב הברזל 9א’, בקו שני לרחוב הברזל, כך שרופאים המעוניינים לשכור מרפאה באזור, בהחלט ימצאו את מבוקשם בקלות.

כמו כן, ניתן למצוא במתחם משרדים להשכרה בחברות חללים משותפים.

עד לשנת 2010 היה מאופיין האזור בנוכחות של חברות הייטק גדולות כגון אלווריון, אמדוקס ועוד, אך כיום המתחם מגוון יותר וכולל כאמור רופאים רבים, בית מלון אחד (לאונרדו), חברות רבות מתחום ההפקות, המדיה והטלוויזיה, עורכי דין ורואי חשבון, וכאמור – חברות הייטק רבות. בנוסף לכך, בשנים הקרובות שגרירות סין אמורה לעבור למתחם.

ניתן למצוא משרדים להשכרה ברמת החייל ברמות מחיר של – 50-55 ₪ למ”ר בגמר מלא (!) בבניינים הקטנים ועד ל 90-95 ₪ למ”ר בבית אמות ברחוב הברזל. בטווח שבין לבין ניתן למצוא את פרויקט מגדל אור המצוין (75-80 ₪ למ”ר), מגדלי זיו, מגדל העוגן ופרויקט CU, שהמחירים בו ירדו מעט בשנה האחרונה אך הוא שומר על רמה גבוהה בהחלט וממוקם במרכז המתחם.

אנו נמצאים בקשר רציף עם בעלי הפרויקטים המרכזיים ובעלי משרדים רבים ברמת החייל, ויודעים למצוא את השטח הנכון במחיר המבוקש.

השכרת משרדים בעזרת חברת מעוף

חברתנו בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בייעוץ, תיווך ושיווק נדל”ן מסחרי ומניב. אם אתם מחפשים משרדים להשכרה ברמת החייל, הצוות המנוסה שלנו יוכל לעזור לכם לאתר את המשרד המתאים ביותר לצרכים ולמטרות שלכם. אנו יודעים להציע גם משרדים לרכישה ברמת החייל.

מוזמנים ליצור איתנו קשר בשביל להתניע את התהליך בטלפון – 03-6912691

ראו גם: משרדים למכירה | משרדים להשכרה בתל אביב

יצירת

קשר