משרדים למכירה בחולון

משרדים למכירה בחולון

אזור התעשייה של חולון שינה את פניו ללא הכר בשנים האחרונות, מאז הוקם מתחם עזריאלי בחלקו הדרום מזרחי של האזור, בסמוך לכביש 4 ופארק פרס. האזור, שעד לפתיחת עזריאלי חולון היה מאופיין בבתי מלאכה ומוסכים, הפך למתחם משרדים מתפתח, כאשר חברת עזריאלי מובילה את הקו.
בעקבות עזריאלי החלו יזמים להקים בנייני משרדים בהיקף של 5,000 מ"ר ומעלה, ושוק המשרדים למכירה בחולון החל להתפתח. בשנת 2016 הושלם בניין בי-פארק (B-PARK) בסמוך למתחם עזריאלי, הבניין הראשון בו היו משרדים למכירה בחולון מזה שנים רבות. בבניין, שהיקפו 4,500 מ"ר, נמכרו משרדים לבעלי מקצועות חופשיים, רופאים ולמספר משקיעים. מחירי המשרדים החלו
ב– 8,000 ₪ למ"ר בתחילת השיווק (אוגוסט 2014) והגיעו עד 11 אלף ₪ למ"ר במסירת הבניין.

משרדים למכירה בחולון ב– 2019-2020

כיום נבנים מספר פרויקטים של משרדים למכירה בחולון, כולם בסביבות עזריאלי. הפרויקטים ניתנים לחלוקה כללית לקבוצות רכישה ויזמיות. בחלק מקבוצות הרכישה נמכרים משרדים קטנים של 15-30 מ”ר, כאשר בעסקאות היזמות (לא קבוצות רכישה), ניתן לרכוש משרדים החל מ – 45 מ”ר, ורוב העסקאות נעשות בשטחים גדולים יותר. המשמעות היא שבבניין יהיו פחות בעלים ופחות משתמשים וזה כמובן משחק לטובת בעלי הנכסים והשוכרים.
מחירי המשרדים נעים מ – 8,500 ₪ למ”ר בקבוצות הרכישה, ועד ל – 10,250-11,000 ₪ למ”ר ביזמיות.

יתרון הרכבת הקלה

בשנת 2025 צפויה הרכבת הקלה להגיע לאזור התעשייה עם מספר תחנות במרחק קצר מהפרויקטים הנבנים. כבר היום שופרה משמעותית הנגישות לאזור, עם פתיחת הגשר המחבר מכביש 4 צפון ומערכת הכבישים מכביש 4 דרום, כבישים שמובילים ישירות לאזור התעשייה, ללא צורך במעבר (לבאים מכביש 4) דרך תחנת דלק הסיירים או רחוב המלאכה.

השלמת עזריאלי 2+3 ופרויקט אמות השקעות כגורם לצמיחת האזור

בימים אלו נבנים שלושה פרויקטים גדולים להשכרה – עזריאלי 2 ו 3 וכן הפרויקט של אמות השקעות בפינת הרחובות שדרות ירושלים ורחוב המלאכה. חברת בזק עתידה לעבור לאזור בשנת 2021.

אנו צופים שהפרויקטים הללו, בהיקף של למעלה מ – 250 אלף מ”ר, יביאו לביקוש רב למשרדים למכירה בחולון, כיוון שעזריאלי ואמות אינם מוכרים ולרוב אינם משכירים שטחים קטנים, וניתן לרכוש/לשכור שטחים אלו רק מהיזמים הפרטיים וקבוצות הרכישה.

מבחר הפרויקטים בחולון

בחולון יש מבחר רב של משרדים למכירה, וחברתנו משווקת מספר פרויקטים באזור, חלקם בבלעדיות. אנו מכירים היטב את שוק המשרדים למכירה בחולון, לרבות קבוצות הרכישה השונות (זמני השלמת הפרויקטים, מחירים ותנאי תשלום, מחירי חניות, יחסי ברוטו נטו וכו’), ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. מחירי המשרדים למכירה בחולון נעים בסביבות מחיר של 9,000 ₪ למ”ר -11,000 ₪ למ”ר, תלוי בעסקה (יזמות או קבוצת רכישה), במיקום ועוד.

משרדים להשכרה בחולון

חברתנו בעלת ניסיון של מעל ל-20 שנה בייעוץ, תיווך ושיווק נדל”ן מסחרי ומניב. אם אתם מחפשים משרדים לרכישה או למכירה בחולון, הצוות המנוסה שלנו יוכל לעזור לכם לאתר את המשרד המתאים ביותר לצרכים ולמטרות שלכם.
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בשביל להתניע את התהליך בטלפון: 03-6912691

ראו גם: משרדים להשכרה בפתח תקווה | משרדים להשכרה בתל אביב

יצירת

קשר