6 דברים שעליכם לדעת על בני ברק

זה כבר מזמן לא סוד כי בשנים האחרונות הביקוש לשטחי נדל״ן עבור משרדים מחוץ לתל אביב, בדגש על אזור המרכז, הולך וגובר. ניתן לראות כי בני ברק הופכת להיות יעד מבוקש ואטרקטיבי במיוחד בתחום השכרה ומכירה של משרדים. ריכזנו עבורכם 6 דברים שעליכם לדעת על בני ברק.

אם בעבר הלא מאוד רחוק, שוכרי משרדים נטו להסתפק במשרדים הקיימים בתוך העיר, כיום ניתן לראות בנייה רחבה ובלתי פוסקת של משרדים מחוץ לתל אביב כגון משרדים להשכרה בפתח תקווה, משרדים להשכרה בבני ברק וכדומה, בשילוב מרכזים מסחריים, בתי קפה, מסעדות, מרכזי קניות ועוד.

בני ברק: אזור מבוקש ואטרקטיבי

כיום, כבר לא ניתן להתעלם מהיתרונות הרבים של משרדים למכירה באזורים רבים מחוץ לתל אביב, כאשר מי שמשקיע באזור בסר בבני ברק נהנה מקריטריונים חשובים ומהותיים כגון ריכוז שטחי מסחר ובמיוחד מסעדות ובתי קפה, מחירי שכירות ורכישה נמוכים יחסית ושטחי משרדים איכותיים מאד בפרויקטים חדשים. כמו כן, הנגישות לתל אביב ולפתח תקווה גבוהה, וזאת עוד טרם בואה של הרכבת הקלה לאזור.

למעשה, בהחלט ניתן לומר כי מי שמחפש משרדים למכירה בתל אביב, או לחילופין, משרדים להשכרה בתל אביב יכול להרחיב את תחום החיפוש שלו לאזור בני ברק, ובהתאם לכך ליהנות מתנאים אטרקטיבים, מחירים נמוכים יותר, תחבורה נוחה וזמינה, וכמובן היצע רחב ומגוון של משרדים, מבלי להתפשר כלל.

כמו כן, כאשר אתם בוחרים בבני ברק כאזור מבוקש לרכישה או השכרת משרד, אתם נהנים מנגישות נוחה לעורקי תחבורה מרכזיים, רכבת קלה אשר צפויה לעבור באזור (על ציר ז’בוטינסקי) ועוד מגוון רחב של יתרונות. מכאן ניתן להסיק כי מדובר בהשקעה בטוחה, אטרקטיבית וכדאית, כזו המתאפיינת במחיר נגיש ביחס למחירי השוק בתל אביב.

מחפשים לרכוש או לשכור משרד בבני ברק? 6 דברים שעליכם לדעת על בני ברק

  1. בני ברק מהווה כיום אזור אטרקטיבי ומבוקש במיוחד, כאשר מיקומה בטבור גוש דן, בין פתח תקווה לתל אביב ורמת גן, מייצרת עבור מגוון רחב של עסקים פוטנציאל עסקי גבוה במיוחד. הרכבת הקלה שעתידה לעבור ברחוב ז’בוטינסקי תסייע מאד לנגישות לאזור מכל גוש דן.
  2. מחירי הנדל״ן באזור זולים יחסים בהשוואה לתל אביב, כאשר ישנה גדילה משמעותית בביקוש להשכרת משרדים, מה שמעיד באופן ישיר על שוק הולך וגדל של נדל״ן משרדים.
  3. בני ברק נגישה במיוחד, ויושבת בקרבת ארבעה עורקים ראשיים בדמות כביש 4, כביש 2, כביש 1 וכמובן גישה מהירה ונוחה לכביש 6.
  4. מושקעים בבני ברק משאבים רבים ומגוונים לפיתוח וחדשנות של אזורי תעשייה ומסחר, זאת על ידי גורמי ממשלה ויזמים.
  5. מחירי השכירות בבני ברק נמוכים באופן משמעותי מהמחירים בתל אביב.
  6. היצע מגוון ורחב במיוחד של משרדים שונים, הן להשכרה והן למכירה ברחבי בני ברק, אשר יכולים לענות לצרכים ותקציבים שונים של בעלי עסק שונים.
  7. בונוס שכדאי לדעת! במסגרת תכנון העיר בני ברק, הוקמו תוכניות רחבות היקף אשר נועדו לשקם תעשייה ומסחר בעיר.
חזרה לשיווק פרויקטים