מחסנים ומפעלים להשכרה באזור תעשיה אלון תבור

בשנה וחצי האחרונות, מפרוץ מגפת הקורונה והתפשטותה, קפץ הביקוש לשטחי אחסנה ותעשיה בכל הארץ. מגמה זו של ביקושים גבוהים לשטחי תעשיה ולוגיסטיקה נמשכת כבר מספר שנים, אך כאמור, בשנה האחרונה היא התעצמה.

באזור המרכז עלו מחירי הקרקע ומגיעים היום לסדרי גודל של 5-6 מליון ₪ לדונם בפתח תקווה ואף יותר מכך לשטחים קטנים של 1-3 דונם.

באזור הר טוב ובית שמש האמירו מחירי הקרקעות ל 3.5 מליון ₪ לדונם (ראה עסקת חברת “צ’יטה לוגיסטיקה”) והיד עוד נטויה. עזריאלי וחברות נוספות רכשו קרקעות בשנת 2021, במחירים של 2.5-2.8 מליון ₪ לדונם, והקפיצו את המחירים, שכן בעלי הקרקעות “הרימו” את הסף ל 3 מיליון ₪ ומעלה לדונם.

יחד עם זאת, מחירי השכירויות בשלב זה לא מתרוממים מעל ל 35- 40 ₪ למ”ר בהר טוב, ובפתח תקווה מגיעים ל 42-45 ₪ למ”ר. הסיבה לכך נעוצה ביכולתם של השוכרים הייעודיים לשלם: חברת לוגיסטיקה או מפעל מקומי אינם מסוגלים לשלם יותר מ – 40 ₪ למ”ר, פחות או יותר, באזור המרכז. לכך יש להוסיף גם ארנונה שבאזור המרכז יקרה יחסית, ואיכות נכסים בינונית, היות ומרבית המחסנים בגוש דן רבתי ישנים ובעלי תקרות נמוכות, וכן לרובם אין משווי גובה.

מחירי הנדל”ן לתעשיה ולוגיסטיקה היקרים בגוש דן רבתי, דוחקים למעשה את השוכרים לאזורים אחרים, מרוחקים יותר. כאשר מדובר בחברה שיש לה גם פעילות בצפון הארץ, לדוגמא, ולא נדרשת לשבת בגוש דן, מהווה אזור תעשיה אלון תבור פתרון נפלא, הן מבחינת איכות הנכסים והן מחיר השכירות והארנונה.

אזור התעשיה אלון תבור מאפשר לחברות המוכנות ויכולות לצאת מאזור המרכז, לשכור מבנים חדישים לפי תכנון, ב – 28 ₪ למ”ר בלבד. מבנים אלו חדשים לחלוטין, מתוכננים היטב וכוללים משווי גובה, תקרות גבוהות של 8-16 מטר, ללא עמודים כמעט, ועם חצרות תפעוליות מרווחות.

כמו כן, התב”ע באזור תעשיה אלון התבור מאפשרת תעשיה ולוגיסטיקה ללא מגבלה. גם הנוף הנשקף באזור זה מכל פינה כמעט  – יפהפה.

מפעלים שנדרשים לתקנים מחמירים בשל ייצור הנחשב לבעייתי באזור המרכז, יוכלו להתיישב באזור תעשיה אלון תבור ללא הפרעה. כך, מפעלים כמו דשן גת ומספר מפעלי פלסטיק, מאכלסים את אזור התעשיה אלון תבור.

חברת מעוף יועצי נדל”ן משווקת  מספר מבנים להשכרה באזור התעשיה אלון תבור, ביניהם שני מבנים חדשים בהיקף של 5,000 – 8,000 מ”ר. ניתן לכלול גם משרדים במבנים אלו. שוכר שיהיה מעוניין במבנה חדש עבורו, יוכל לבוא בשלב זה ולהתאים את המבנה לעצמו. בעל הנכס יבצע את ההתאמות עבורו ללא תוספת תשלום.

האזור נגיש מאד, וניתן להעסיק עובדים איכותיים הן לעסקי לוגיסטיקה ותעשיה, והן לתעשיית היי טק. 

השכרת מחסנים ומבני תעשיה באלון תבור באמצעות חברת מעוף

חברתנו בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בייעוץ, תיווך ושיווק נדל”ן עסקי ומניב. אם אתם מחפשים מחסנים ומבנים ומפעלים להשכרה באלון תבור, הצוות המנוסה שלנו יוכל לעזור לכם לאתר את המבנה המתאים ביותר לצרכים ולמטרות שלכם.

מוזמנים ליצור איתנו קשר בשביל להתניע את התהליך בטלפון – 03-6912691, או 054-5333528 – אליאב,

 

054-5333523-אסף.

מוזמנים לעיין גם במחסנים להשכרה במרכז >>

חזרה לשיווק פרויקטים