6 דברים שעליכם לדעת על נס ציונה

נס ציונה היא מרכז נדלני מתפתח. אנחנו בחברת מעוף יועצי נדל”ן העוסקת בתיווך, שיווק וייעוץ בתחום הנדל”ן המסחרי יודעים לזהות הזדמנות בעולם הנדל”ן. נס ציונה היא הדבר הבא בעולם הנדל”ן המסחרי. למה זה משתלם לכם לרכוש משרדים למכירה בעיר נס ציונה ומה הם 6 דברים שעליכם לדעת על נס ציונה

למה נס ציונה ? הנה 6 דברים שעליכם לדעת על נס ציונה

  • משרדים להשכרה נס ציונה הם נכס מבוקש. העיר נס ציונה גובלת בעיר רחובות. פארק המדע איזור נדלני סופר מבוקש על ידי חברות היי טק , חברות ביו טק וחברות חקלאיות רבות. מבקשות להתמקם בפארק ההיי טק הממוקם בין הערים נס ציונה לרחובות. 
  • נס ציונה זולה יותר – הנדל”ן המסחרי בחלקו הנס ציוני של הפארק זול יותר. מדוע? הפארק התפתח תחילה בעיר רחובות וגלש לעיר נס ציונה. אותו נדל”ן אותו ביקוש אבל זול יותר. 
  • משרדים להשכרה תל אביב לא חסר. יש המון היצע ופחות ביקוש. בנס ציונה לעומת זאת הביקוש רק גדל ולמה זה? בעולם הביו טק לא עובדים מהבית – חברות ביו טק מפתחות תרופות וחיסונים. חברות אלו זקוקות למשרדים ומעבדות, לשטח מסחרי גדול. הביקוש למשרדים גדל דווקא עכשיו כאשר חברות הביו טק הישראליות ממשיכות להיות בחוד החנית בעולם ויותר יותר השקעות בתחום נעשות על ידי חברות מהעולם. 
  • התחבורה לאזור הולכת ומשתפרת – הכי קל להגיע לנס ציונה עם רכב או רכבת ולכן הביקוש למשרדים באזור הייטקסטי עם גישה נוחה ומשרדים מתאימים רק הולך וגודל. 
  • אם אתה לא שם אתה לא קיים – לחברות הביו טק והיי טק הישראליות חשוב להיות ממוקמים באזור הנכון בעיר נס ציונה ממוקם במכון למחקר ביולוגי בישראל צמוד למכון ויצמן ולפקולטה לחקלאות . זה סוג של המיתוג המעלה את הביקוש למשרדים להשכרה באזור. 
  • מכוני המחקר בעיר ומסביבה לה הפכה את העיר למוקד עניין לצעירים.  סביב החיים בפארק המדע נוצרו חיי לילה סוערים  – הביקוש לנדל”ן מסחרי מכל הסוגים הופך לסופר מבוקש. יותר ויותר מסעדות ובארים נפתחים באזור.

נס ציונה היא הדבר הבא 

חברת מעוף יועצי נדל”ן עוסקת בתיווך, שיווק וייעוץ בתחום הנדל”ן המסחרי בדגש על תחום המשרדים ונכסים מניבים. עם ניסיון של שנים בשוק המשרדים והנכסים המניבים, ועם מאות עסקאות מורכבות מאחורינו. 

חזרה לשיווק פרויקטים