6 דברים שעליכם לדעת על פתח תקווה

פתח תקווה הפכה בשנים האחרונות לאחת הערים המובילות ביותר בביקוש נדל״ן, בדגש על משרדים להשכרה בפתח תקווה. ניתן לראות כי העיר נמצאת במגמת עלייה משמעותית מבחינת פיתוח עסקי ועירוני כאחד ויש המנצלים זאת להשקעה בדירה או בנכס עסקי. בהתאם לכך, ריכזנו עבורכם 6 דברים שעליכם לדעת על פתח תקווה, במיוחד אם אתם מחפשים משרדים למכירה בעיר ובאזור.

מה היתרונות במשרדים מחוץ לתל אביב?

ניקח לדוגמא את פתח תקווה. קודם כל, מדובר על עיר מרכזית, בה מיקום המשרדים נוח ונגיש במיוחד הן לבעלי רכבים והן למי שעושה שימוש בתחבורה ציבורית. כמו כן, בפתח תקווה עוברים קווי אוטובוסים רבים, כמו גם רכבת ישראל. המיקום של העיר אטרקטיבי במיוחד מהסיבה כי היא ממוקמת בקרבת אזורי מסחר ותעשייה רבים, קרובה לערים גדולות אחרות ולכביש 6 וכביש 4, קרובה במיוחד לתל אביב, ובעתיד הקרוב תעבור ברחוב ז’בוטינסקי גם הרכבת הקלה.

אזורי התעשייה בעיר עמוסים במגוון רחב של בתי קפה, חנויות, מסעדות, ועסקים שונים, כאשר מחירי הנדל״ן אטרקטיביים ונגישים במיוחד בהשוואה למחירים בתל אביב. ניתן למצוא חברות גדולות באזור כגון בזק בינלאומי, אינטל, פורשה, ביטוח ישיר, טבע, אורקל ועוד.

מחפשים לרכוש משרד? 6 דברים שעליכם לדעת על פתח תקווה

בין אם אתם מחפשים משרדים להשכרה בבני ברק, משרדים למכירה בתל אביב, או משרדים להשכרה בתל אביב, חשוב כי תקחו בחשבון את האפשרות החמה ביותר בימים אלו: משרדים בפתח תקווה. ריכזנו מידע ויתרונות שיעזרו לכם להבין כי אכן מדובר על אזור מבוקש וחם במיוחד:

  1. פתח תקווה מציעה תנאים אטרקטיבים במיוחד עבור משקיעי נדל״ן מסחרי, ומתפתחת בשנים האחרונות בצעדי ענק, בדגש על אזורים תעסוקתיים מרכזיים.
  2. בעתיד הקרוב, צפויה להגיע לסיומה בניית תחנת רכבת בעיר.
  3. כיום, פתח תקווה נחשבת לאחת הערים העסקיות המבוקשות והמובילות ביותר באזור גוש דן כולו, מה שמבטיח מגוון רחב של אפשרויות נדל״ן וכמובן היצע רחב של מקומות תעסוקה ומגדיל משמעותית את הביקוש למשרדים.
  4. העיר מציעה תנאים אטרקטיביים במיוחד מבחינת איכות הנכסים והמחירים נגישים ונוחים יותר, במיוחד בהשוואה לתל אביב.
  5. בהתאם להמשך התפתחות העיר ולמחירים הנוכחיים בה, הצפי הוא עלייה ניכרת במחירי הנדל״ן העסקי.
  6. בעיר ישנו היצע רחב ומגוון של משרדים למכירה ולהשכרה אשר יכולים להתאים להיצע עסקים רחב.

כיום, בהחלט ניתן לומר כי פתח תקווה מהווה מוקד התעניינות וביקוש רב בקרב משקיעי נדל״ן ובעלי עסקים כאחד, אשר מעוניינים לקנות משרד לצורכי העסק, או לצורכי השקעה.

כמו כן, חשוב לקחת בחשבון כי חיפוש של משרד מתאים, אשר יענה באופן מלא ושלם על הצרכים, הדרישות, והתקציב שלכם, יכול להיות מתיש, ארוך ומייגע ללא עזרה מקצועית. חשוב ורצוי להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום, ומכירה את ההיצע הקיים, ויכולה להפוך את התהליך ליעיל, מדויק וקצר יותר, כאשר בסופו, תוכלו למצוא את המשרד המושלם.

מעוף נדל’ן מתמחה בנדל”ן מסחרי עם ניסיון מצטבר של 20 שנה בשוק המשרדים והנכסים המניבים, מוזמנים לשיחת ייעוץ בחינם:  03-6912691

חזרה לשיווק פרויקטים