6 דברים שעליכם לדעת על רחובות

למה רחובות היא הדבר הכי חם בעולם הנדל”ן המסחרי? למה הביקוש למשרדים למכירה ברחובות ממשיך לעלות. רחובות היא בירת המדע הרשמית של ישראל. ברחובות ממוקם פארק המדע ויותר ויותר חברות היי טק וביו טק ישראליות דוהרות להתמקם בבירת המדע של ישראל. ההשקעה בנדל”ן מסחרי ברחובות היא השקעה עם עתיד. הנה לכם 6 דברים שעליכם לדעת על רחובות ונדל”ן מסחרי.

דברים שעליכם לדעת על רחובות בשנת 2021

חושבים על השקעה בנדל”ן? מתלבטים האם להשקיע בנדל”ן מסחרי ? הנה למה הכי כדאי לכם לרכוש נכס מסחרי ברחובות – 6 דברים שעליכם לדעת על רחובות ונדל”ן בשנת 2021

  • משרדים להשכרה רחובות הן נכס נדלני מאוד מבוקש – ישראל היא מעצמת ביו טק ענקית. חברות הביו טק מבקשות להתמקם ברחובות בקרבת מכון ויצמן למדע המוביל בישראל. הביקוש למשרדים באזור עולה. גם הפקולטה החקלאית ממוקמת ברחובות ומביאה איתה מגוון רחב של חברות בתחום המחפשות להתמקם ברחובות.
  • בעולם הביו טק לא עובדים מהבית – חברות ביו טק מפתחות תרופות וחיסונים. חברות אלו זקוקות למשרדים ומעבדות, לשטח מסחרי גדול. הביקוש למשרדים גדל דווקא עכשיו כאשר חברות הביו טק הישראליות ממשיכות להיות בחוד החנית בעולם ויותר יותר השקעות בתחום נעשות על ידי חברות מהעולם.
  • דרכי הגישה לרחובות הן עוד סיבה שיותר ויותר ישראלים בוחרים לפתוח משרדים להשכרה דווקא ברחובות. להיות ממוקמים בפארק ההיי טק והמדע שמסביבה מתפתח עולם שלם של מסחר.
  • עיריית רחובות מעודדת את החברות השונות והעסקים השונים לשכור נדל”ן מסחרי בעיר. העירייה דואגת לטפח את רחובות העיר ולהעניק תמריצים לבעלי העסקים.
  • הביקוש לנדל”ן מסחרי ברחובות הולך וגדל. באזור זה ישנו היצע רחב של משרדים ומגוון רחב של נכסים למכירה ולהשכרה. יש בניניים יקרים ויוקרתיים יותר ופחות. הביקוש למשרדיםלהשכרהגדל ועתודות השטח נגמרות. זה הזמן למהר ולהשקיע בנדל”ן מסחרי איכותי ומבוקש.
  • סביב החיים בפארק המדע נוצרו חיי לילה סוערים – הביקוש לנדל”ן מסחרי מכל הסוגים הופך לסופר מבוקש. יותר ויותר מסעדות ובארים נפתחים באזור.

מי אנחנו

חברת מעוף יועצי נדל”ן עוסקת בתיווך, שיווק וייעוץ בתחום הנדל”ן המסחרי בדגש על תחום המשרדים ונכסים מניבים. עם ניסיון מצטבר של 20 שנה בשוק המשרדים והנכסים המניבים, ועם מאות עסקאות מורכבות מאחורינו, אנחנו פה לשירותכם עם משרדים להשכרה בתל אביב ורחובות.

 

חזרה לשיווק פרויקטים