6 דברים שעליכם לדעת על רמת החייל

רמת החייל היא השכונה הכי חמה בתל אביב להשקעה בתחום הנדל”ן המסחרי. חושבים לרכוש נכס? מתלבטים היכן לשכור משרד? אנחנו במעוף יועצי נדל”ן מסחרי עוסקים כבר למעלה מעשרים שנה בתיווך, שיווק וייעוץ בתחום הנדל”ן המסחרי. אנו שולטים בתחום המשרדים למכירה ולהשכרה . אספנו לכם שש עובדות סופר חשובות על אזור מבוקש בתל אביב – רמת החייל. 

כיצד הפכה רמת החייל לפנינת נדל”ן המבוקשת בתל אביב 

1. משרדים להשכרה בפתח תקווה זה נחמד אבל הרבה פחות מבוקש – תל אביב היא  מרכז הכלכלה, התרבות, התקשורת ואומנות של ישראל. בתל אביב נמצאת המערכת הבנקאית של ישראל, הבורסה לניירות ערך, שגרירויות ונציגויות בינלאומיות. אזור רמת החייל בתל אביב הוא אזור סופר מבוקש בגלל שהוא דואג להשאיר אתכם במרכז העינינים אבל לא במרכז החנוק והיקר של תל אביב. 

2. אם אתה לא שם אתה לא קיים – רמת החייל הפכה למרכז רפואי אליו מגיעים מכל הארץ והעולם. יותר יותר בתי חולים ומרפאות פרטיות נפתחות ברמת החייל. יש אפילו מלון לאורחים מחו”ל. יותר יותר רופאים מחפשים לשכור קליניקות ומשרדים והביקוש לנדל”ן מסחרי עולה. 

3. רמת החייל תשאר מבוקשת בגלל המיקום ודרכי הגישה לשכונה. רמת החייל החלה את דרכה כשכונה לאנשי צבא כיום היא פנינת נדל”ן מבוקשת עם דרכי גישה מהירים למרכז העיר ומחוצה לה. גם בגלל זה חברות הייטק וחברות תקשורת מובילות בוחרות להתמקם באזור המבוקש. 

4. משרדים להשכרה בתל אביב הם נדל”ן מבוקש עוד לפני קום המדינה. עיריית תל אביב היא עייריה סופר עצמאית המעודדת את השקעה בנדל”ן מסחרי בעיר ודואגת לקדם תשתיות, שאטלים וקווי אוטובוס לאזור רמת החייל. 

5. רמת החייל גודלת וממשיכה לגדול גם בימים אלו. באזור זה ישנו היצע רחב של משרדים ומגוון רחב של נכסים  למכירה ולהשכרה. יש בניניים יקרים ויוקרתיים יותר ופחות. הביקוש למשרדים להשכרה ברמת החייל גדל ועתודות השטח נגמרות. זה הזמן למהר ולהשקיע בנדל”ן מסחרי איכותי ומבוקש. 

6. רמת החייל הופכת למרכז בילוי לילי בתל אביב – הביקוש לנדל”ן מסחרי מכל הסוגים הופך לסופר מבוקש. יותר ויותר מסעדות ובארים נפתחים באזור. 

מי אנחנו 

חברת מעוף יועצי נדל”ן עוסקת בתיווך, שיווק וייעוץ בתחום הנדל”ן המסחרי בדגש על תחום המשרדים ונכסים מניבים. עם ניסיון של שנים בשוק המשרדים והנכסים המניבים, ועם מאות עסקאות מורכבות מאחורינו. 

חזרה לשיווק פרויקטים