6 דברים שעליכם לדעת על תל אביב

תל אביב, העיר הלבנה היא העיר הכי שווה במזרח התיכון, היום יותר מתמיד תל אביב שווה הון.  הסכמים האחרונים עם האמיריות יובילו את בעלי ההון של דובאי להשקעות בארץ ובעיר הגדולה בפרט. בדיוק כמו בלונדון הביקוש לנכסי נדל”ן ומשרדים למכירה יעלה וזה הזמן להשקיע.  היום יותר מתמיד העיר הכי שווה במזרח התיכון.  הנה לכם 6 דברים שאתם חייבים לדעת על תל אביב ונדל”ן . 

6 דברים שחובה לדעת על תל אביב והביקוש לנדל”ן מסחרי

חושבים על השקעה בנדל”ן? מתלבטים האם להשקיע בנדל”ן מסחרי ? הנה למה הכי כדאי לכם לרכוש נכס מסחרי בתל אביב 2021. 

 1. משרדים להשכרה בפתח תקווה זה נחמד אבל הרבה פחות מבוקש – תל אביב היא תמיד יעד מבוקש בגלל שהיא מרכז הכלכלה, התרבות, התקשורת ואומנות של ישראל. בתל אביב נמצאת המערכת הבנקאית של ישראל, הבורסה לניירות ערך, שגרירויות ונציגויות בינלאומיות. 

2. בתל אביב יש צמיחה של מגדלים למגורים ולמסחר. בניניי משרדים הופכים מבוקשים יותר ויותר על ידי חברות היי טק שונות המבקשות למשוך עובדים מבוקשים  על ידי מיקום שווה במיוחד בעיר הלבנה.  כמו כן יש חברות ניהול ואחזקה הדואגות לספק שירותים מא עד ת למשרדים. 

3. תל אביב היא מעצמה כבר מאז קום המדינה. אפילו הכרזת המדינה נערכה בתל אביב. היא האומנם לא עיר הבירה אבל היא הבירה הכלכלית של ישראל ומשרדים להשכרה בתל אביב הם נדל”ן מבוקש עוד לפני קום המדינה. 

4. העיר העברית הראשונה יש את הנמל העברי הראשון בתקופת שיבת ציון המודרנית. הנמל העברי הראשון פעיל יותר ויותר גם שם תוכלו למצוא משרדים להשכרה וביקוש לנדל”ן מסחרי. 

5. עיריית תל אביב היא עירייה סופר עצמאית המעודדת את השקעה בנדל”ן מסחרי בעיר. ראש העיר חולדאי פועל לעידוד תעשיית ההייטק בתל אביב. לדוגמא בעיר תל אביב שוכנים משרדי פייסבוק ישראל בשדרות רוטשילד המבוקשות. 

6. שכונת רמת החייל בתל אביב הפכה לפנינת נדל”ן מסחרי. הביקוש למשרדים להשכרה ברמת החייל גדל על ידי חברות היי טק וחברות תקשורת. בנוסף, הפכה רמת החייל לאזור מבוקש על ידי רופאים והביקוש למשרדים וקליניקות פרטיות צמח משמעותית בשנים האחרונות. 

מי אנחנו 

חברת מעוף יועצי נדל”ן מסחרי עוסקת בתיווך, שיווק וייעוץ בתחום הנדל”ן המסחרי בדגש על תחום המשרדים ונכסים מניבים. עם ניסיון מצטבר של 20 שנה בשוק המשרדים והנכסים המניבים, ועם מאות עסקאות מורכבות מאחורינו, אנחנו פה לשירותכם. 

חזרה לשיווק פרויקטים